kwiecień 2012

Submitted by Radek on Sun, 04/15/2012 - 02:30

newsletter Radka K. - kwiecień 2012

Szanowni Państwo,

To pierwszy z newsletterów, który raz na pewien czas będę do Państwa wysyłał. Być może nie wszystko jeszcze dobrze działa - nie wyświetlają się prawidłowo polskie znaki albo linki. Jeśli tak jest, to proszę o informacje - postaram się to naprawić.

Niedawno rozpocząłem współpracę z Klubem Dotykanie Świata działającym przy Fundacji Marka Kamińskiego. Na wrzesień przygotowałem wyprawę trekkingową do Ladakhu. Pójdziemy dość ambitną trasą, po części rzadko uczęszczanym szlakiem przez dziekie doliny i przełęcze ale również przez malownicze wsie i kulturowe atrakcje z najwyższej półki, do których należy klasztor w Puktal. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronach Klubu Dotykanie Świata. Podczas tej wyprawy zobaczymy m.in. takie widoki.

Wcześniej niż do Ladakhu, już pod koniec czerwca ruszam na Islandię. Poprowadzę wycieczki Klubu Podróży Horyzonty. Do wyboru są trzy terminy, a szczegóły można znaleźć na stronach Horyzontów. Podczas tych wypraw prawie na pewno (prawie, bo z przyrodą nigdy nic pewnego nie ma) zobaczymy maskonury. Jeśli chcecie jechać, to trzeba się szybko decydować! Polecam!

Informacje o innych wyprawach, które w najbliższym czasie poprowadzę znajdziecie na mojej stronie www.RadekKucharski.com.

Użytkowników FaceBooka, zapraszam do "polubienia" moich stron:

Jeszcze raz dziękuję za zamówienie moich wiadomości.

Do zobaczenia na wyprawach, w podróży, pokazie slajdów czy przy innej okazji.

Pozdrawiam,
Radek Kucharski