newsletter Radka K. - listopad 2012

Submitted by Radek on Wed, 11/14/2012 - 22:19

Szanowni Państwo,

W styczniu i lutym odbędą się trzy wyprawy do Indii północnych organizowane przez Klub Podróży HORYZONTY, które poprowadzę. Pierwsza i trzecia (13-27 stycznia oraz 27 9-23 lutego) to "Indyjska mozaika" czyli wyjazd podczas którego poznamy różnorodność kulturowo-religijną Indii północnych. Zwiedzimy najważniejsze zabytki, odwiedzimy najważniejsze miejsca kultu, poobserwujemy zwierzęta w dwóch parkach narodowych. Druga wyprawa "Baśniowa kraina maharadżów", to wyjazd do Radźasthanu, podczas którego zwiedzimy wspaniałe pałace, przejedziemy w karawanie na wielbłądach przez fragment pustyni Thar, wjedziemy na słoniach do jednego z fortów. Wyjazdy można łączyć. Te wyprawy zostały już potwierdzone, co oznacza, że się odbędą. Zdaje się, że na część z nich są jeszcze miejsca (po szczegółowe informacje odsyłam do Horyzontów).

Przewodnik "Trekking in Ladakh", którego jestem autorem jest już w sprzedaży. Informacje o możliwościach zakupu znajdą Państwo na innej mojej stronie, a więcej informacji o przewodniku, jego fragmenty i przykładowe ilustracje można znaleźć na stronach wydawnictwa Cicerone Press.

Rozpoczynam współpracę z Biurem Turystyki Górskiej i Aktywnej EXPLORUJ.PL. Nasza pierwsza wspólna propozycja to wyprawa trekkingowa do Ladakhu pt. "Samsara" zaplanowana na wrzesień przyszłego roku. Szczegóły na jej temat znajdziecie Państwo na stronach Exploruj.pl.

Serdecznie polecam Festiwal Terra, który odbędzie się w pierwszych dniach grudnia w Kinie Wisła w Warszawie.

Pozdrawiam,
Radek Kucharski