newsletter Radka K. - styczeń 2013

Submitted by Radek on Sat, 04/20/2013 - 21:19

Witajcie w Nowym Roku :)

Za dwa dni ruszam do Indii. Nieco niespodziewanie spędzę tam trochę więcej czasu niż miałem w planach jeszcze jesienią. Będę też kilka dni w Nepalu. To wszystko za sprawą kolejnej wycieczki Klubu Podróży HORYZONTY, którą będę prowadził - oprócz dawno planowanych wypraw: "Indyjska mozaika" oraz "Baśniowa kraina maharadżów i indyjska mozaika", które odbędą się w styczniu i lutym, poprowadzę też "Namaste! Indie, Nepal" (22 lutego - 13 marca). Na tę ostatnią można się jeszcze zapisać!

Jesienią i na początku zimy udało mi się opublikować kilka moich tekstów o Ladakhu. Te w większości krótkie publikacje miały związek z moim przewodnikiem. Chyba najciekawszy tekst ukazał się na stronach internetowych Magazynu "Taternik". Zachęcam do jego przeczytania - mam nadzieję, że się Państwu spodoba. Odnośniki do wszystkich moich tekstów jakkolwiek związanych z moim przewodnikiem umieszczam na stronie dotyczącej przewodnika.

Od niedawna mój przewodnik "Trekking in Ladakh" jest już dostępny w Sklepie Podróżnika - zarówno w sprzedaży wysyłkowej jak i bezpośredniej. Zachęcam do odwiedzin w sklepie i przejrzenia moich dokonań ;)

Pisałem poprzednio o rozpoczynającej się mojej współpracy z Biurem Turystyki Górskiej i Aktywnej EXPLORUJ.PL. Są już dostępne nasze trzy propozycje wyjazdów trekkingowych do Ladakhu. Odnośniki do szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronie z programami wypraw mojego autorstwa.

Jakie są możliwości podróżowania ze mną w tym roku wygodnie można sprawdzić w terminarzu wyjazdów i na liście wyjazdów które poprowadzę.

Na koniec zapraszam do obejrzenia kilku wideo-prezentacji zdjęć, które niedawno zacząłem publikować na portalu Vimeo. Jest tam już zestaw zdjęć Doliny Bhagirathi w Himalajach Garhwalu i dwa zestawy zdjęć Ladakhu. Mam nadzieję, że się Państwu spodobają.

Życzę dobrych przygód i ciekawych spotkań w roku 2013!

Serdecznie pozdrawiam,
Radek Kucharski

---------
www.radekkucharski.com