pokazy slajdów

Submitted by Radek on Thu, 04/14/2022 - 00:28

Pokazy slajdów podczas spotkań podróżniczych i festiwali

Chętnie prezentuję slajdy, opowiadam o podróżach i wędrówkach górskich. Poniżej znajdują się informacje o zbliżających się imprezach; znajdziesz je też w moim kalendarzu i na FaceBooku. Część pokazów została zarejestrowana i udostępniona – poniżej znajdują się linki do nich. Jeśli jesteś organizatorem(-ką) spotkań podróżniczych i chcesz, bym uczestniczył w Twojej imprezie, skontaktuj się ze mną.

12 maja 2022
Na opowieści o Ladakhu zapraszam tym razem do warszawskiej Klubokawiarni Tam i z powrotem. Będzie o trekkingach dla wytrawnych wędrowców górskich, o zwiedzaniu Ladakhu oraz o krótkich wędrówkach w pobliżu stolicy regionu, Leh. Podczas spotkania będzie można kupić napisane przeze mnie przewodniki. Zachęcam do pozostania po prezentacji – rozmowy po pokazie są dla mnie szczególnie cenne! Zapraszam.

7 kwietnia 2022
Kolejne spotkanie podróżnicze, podczas którego opowiem o trekkingach pod Everestem, odbędzie się 7 kwietnia, w Klubokawiarni Tam i z powrotem na warszawskim Mokotowie. Podczas spotkania będzie można kupić mój przewodnik. Zapraszam! Zachęcam, by pozostać w kawiarni po prezentacji – będzie okazja do rozmów.

5 kwietnia 2022
Pokaz slajdów "Wędrówki po Himalajach Ladakhu" w krakowskiej Księgarni i Kawiarni Podróżniczej BO-NO-BO. Start o godzinie 18, wstęp wolny. Więcej informacji tutaj.

22 marca 2022
Pokaz "Moje ulubione trekkingi w Ladakhu" w Sklepie Podróżnika, w Warszawie. Start o godzinie 19, wstęp wolny. Więcej informacji tutaj.

15 marca 2022
Pokaz "Trekkingi pod Everestem. Base Camp, Gokyo, Trzy Przełęcze" w Sklepie Podróżnika, w Warszawie. Start o godzinie 19, wstęp wolny. Więcej informacji tutaj.

10 marca 2022
Pokaz "Trekkingi w Rejonie Everestu" w krakowskiej Księgarni i Kawiarni Podróżniczej BO-NO-BO. Start o godzinie 18, wstęp wolny. Więcej informacji tutaj.

8 marca 2022
Pokaz "Ladakh – himalajska kraina nie tylko dla wytrawnych wędrowców górskich" w Sklepie Podróżnika, w Warszawie. Start o godzinie 19, wstęp wolny. Więcej informacji tutaj.

Informacje o wcześniejszym moich pokazach można znaleźć w archiwum aktualności.

Prezentacje zarejestrowane podczas wystąpień publicznych

29 stycznia 2019
"Ladakh i okolice Everestu &ndsh; Trekkingi w Himalajach"
Mój pokaz slajdów zarejestrowany w trakcie festiwalu "Górnolotni" w Tarnowie, pod koniec stycznia 2019 r. Opowiadałem o trekkingach w Ladakhu i pod Everestem, a także o tym, jak zacząłem pisać przewodniki po Himalajach.