You are here

Error message

  • Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in eval() (line 9 of /users/0014/ladakhiman/www/rk.com/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in eval() (line 7 of /users/0014/ladakhiman/www/rk.com/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in eval() (line 9 of /users/0014/ladakhiman/www/rk.com/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in eval() (line 6 of /users/0014/ladakhiman/www/rk.com/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

sam o sobie

Z wykształcenia jestem geografem, z zamiłowania podróżnikiem i fotografem.

Przez lata dzieliłem czas na okresy intensywnej pracy (zajmowałem się mapami cyfrowymi i GIS-em) i długie, wielomiesięczne podróże. Uporczywie wracałem do Indii, w których spędziłem w sumie kilkanaście miesięcy, dwukrotnie docierając tam drogą lądową. Sporo wędrowałem po Himalajach Nepalu i Indii, Karakorum, górach Iranu oraz Skandynawii. Trochę żeglowałem.

Podróże, które odbyłem nie nasyciły mnie. Wciąż marzę i planuję kolejne. Ciągnie mnie zarówno w miejsca dość dobrze mi znane, jak i te, w których nigdy jeszcze nie byłem. Jedna podróż jest inspiracją do kolejnej.

Z podróży bierze się wiedza i doświadczenie. Wiedza o regionie i jego mieszkańcach, ale i wiedza o samym sobie. Z tej wiedzy oraz z doświadczenia sytuacji niecodziennych, nowych, które są stałymi elementami podróży, biorą się umiejętności.

Mam chęć dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami zdobytymi w czasie podróży. Od pewnego czasu robię to pracując jako pilot wycieczek. Pomagam innym odkrywać miejsca i społeczności, które mnie zafascynowały i nie przestają interesować i inspirować.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer