newsletter Radka K. - kwiecień 2013

Submitted by Radek on Sat, 04/20/2013 - 21:12

Szanowni Państwo,

Dawno nie pisałem. Niespełna miesiąc temu wróciłem z Indii. Tym razem oprócz podróżowania z grupami Klubu Podróży Horyzonty, spędziłem trochę czasu sam zwiedzając nowe - nieznane mi do tej pory - miejsca, związane z życiem Buddy. Po powrocie należałem chyba do jednej z niewielu osób, które cieszyły się, że zima wciąż trwa! :)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć Orćhy - niewielkie miejscowości z ciekawymi zabytkami i cieką historią, położonej w indyjskim stanie Madhja Pradeś. Miejscowość znajduje się na trasach kilku wypraw Klubu Horyzonty.

Z przyjemnością informuję, że w majowym numerze Magazynu "n.p.m." (już w sprzedaży) ukazała recenzja mojego przewodnika "Trekking in Ladakh". Zachęcam do jej przeczytania. :)

Za miesiąc rusza pierwsza wyprawa zaplanowana i organizowane przeze mnie wspólnie z Biurem Turystyki Górskiej i Aktywnej Exploruj.pl. Jedziemy na trekking doliną Markhi. Oprócz tego wyjazdu, wspólnie z Exploruj.pl na ten rok zaplanowaliśmy jeszcze:

Tradycyjnie już, końcówkę czerwca, lipiec i początek sierpnia spędzę na wyjazdach Klubu Horyzonty na Islandię i Wyspy Owcze. Nie mogę się doczekać m.in. spotkań ze ssakami morskimi, które w ubiegłym roku dostarczyły nam wielu niezapomnianych wrażeń. Polecam obejrzenie tego krótkiego filmu. Zapraszam też do obejrzenia moich ubiegłorocznych zdjęć Islandii i Wysp Owczych :)

Zachęcam do śledzenia moich stron na FaceBook'u Podróże z Radkiem Kucharskim i Radek Kucharski Photography oraz mojego profilu na Twitterze.

Życzę pięknych wędrówek wiosennych!

Serdecznie pozdrawiam,
Radek Kucharski